Sagatavošanās spēlei

APĢĒRBS - bez maksas spēlētājiem tiek izsniegtas divu krāsu vestes ar kabatām, kur turēt bumbiņas. Papildus varat vilkt kombinezonu, kura īre ir 2 euro, bet, ja gaisa temperatūra ir augstāka par +10..+15 grādiem, SPĒLĒJOT KOMBINEZONOS BŪS KARSTI! Tāpēc iesakām vilkt savu apģērbu, kas ir piemērots skriešanai pa āru. Karstā laikā iesakām vilkt tikai t-kreklu, šortus un vesti. Un nebaidieties no krāsas - peintbola bumbiņu krāsa ir viegli izmazgājama!

APAVI - tādi, kas piemēroti skriešanai pa āru (visbiežāk - botas).

FRIZŪRA - spēles laikā obligāti būs jāvelk aizsargmaska, tāpēc tiem, kam ir garāki mati pieres daļā, iesakām lietot lakatus vai cepures, lai velkot masku, mati neslīdētu priekšā acīm un lai mati nesmērētu maskas stikliņu no iekšpuses. Un ņemiet vērā, ka "copes", "grebenes" vai tamlīdzīgi matu sakārtojumi var traucēt aizsargmasku ērtai nēsāšanai. (Maskām ir divas lences - viena horizontāla pakauša daļā un otra tieši pāri galvai no pieres līdz pakausim).

UZKODAS UN DZERAMIE - kaķeņbols ir aktīvās atpūtas veids, kurā daudz jākustās, tāpēc PIRMKĀRT noteikti paņemat līdzi ūdeni vai citus dzērienus slāpju remdēšanai. Pie laukuma ir grila vieta, tāpēc līdzi varat ņemt desas, šašliku vai ko citu cepamu, kas iet pie sirds. Līdzi jāpaņem vienreiz lietojamie trauki. Ja vēlaties izmantot grilu, lūdzam par to informēt pirms spēles, lai varam laicīgi to iekurināt (malka ir iekļauta cenā).

VALODA - pagaidām instruktāžu piedāvājam tikai latviešu un angļu valodā. Krieviski runājam tikai nedaudz, tāpēc, ja nepieciešama instruktāža krievu vai citā valodā, grupai jāizvirza pārstāvis, kurš palīdzēs pārtulkot instrukora sacīto.

KUR JĀBRAUC - Google Maps vai Waze atradīsiet mūs pēc atslēgas vārdiem "kaķeņbols" vai "SIA Kaķeņbolmāsters". Kad esat nonākuši galamērķī, braucat taisni līdz dīķim, stāvlaukumā novietojiet mašīnas un pāri tiltiņam dodaties uz laukumu. Piesakiet spēli šeitPirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.